березня

19

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Уже традиційний та довгоочікуваний «Веломарафон 100 ВЕЛОwatt» ­– третій етап Кубка «РАЕС CUP» об’єднав разом близько 200 велосипедистів України. Захід відбувся за підтримки адміністрації РАЕС, Організації молоді первинної профспілкової організації (ОМ ППО) підприємства, профспілкових комітетів Рівненської АЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом».

На фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає у зоні спостереження Рівненської АЕС, у 2019 році уряд спрямував 29,9 млн грн державної субвенції. В цілому, прилеглим до діючих АЕС територіям цьогоріч уряд виділив 137 млн 499,5 тис грн.
Восени 2018 року на базі Рівненської АЕС у м. Вараш  стартувала “Ядерна  школа “, долучитися до якої мали змогу учні 9-11 класів.
На фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає у зоні спостереження Рівненської АЕС, у минулому році уряд спрямував 32 мільйони 587,4 тисячі гривень державної субвенції. Більшу частину коштів було використано на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонти об’єктів спеціальної соціальної інфраструктури та захисних споруд цивільного захисту.

21 листопада в Маневичах  відбулось штабне тренування з керівним складом органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи  цивільного захисту  (ЄДСЦЗ) Волинської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на РАЕС.

29 листопада у Вараші, місті-супутнику Рівненської АЕС, відбудуться публічні обговорення стану реалізації Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ), а також плану екологічних та соціальних заходів АЕС.
Результати аналізів еколого-хімічної лабораторії служби охорони навколишнього середовища РАЕС підтвердили – у жовтні поточного року хімічний склад вод річки Стир в регіоні розташування електростанції відповідав екологічним нормам.
На Рівненській АЕС відбувся цикл занять для школярів Володимирецького та Маневицького районів – учасників молодіжного освітнього проекту «Ядерна школа РАЕС».
Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України 13 листопада 2018 року на Рівненській АЕС планується проведення загальностанційного протиаварійного тренування спільно з органами управління та силами цивільного захисту Рівненської області.
На Рівненській АЕС розпочалися повторна партнерська перевірка (ППП) експертами Паризького центру ВАО АЕС та повторна корпоративна партнерська перевірка експертами Московського центру Асоціації.
Персональні стипендії НАЕК «Енергоатом» призначено кращим студентам профільних вузів з міста-супутника та зони спостереження Рівненської АЕС, які успішно навчаються. Серед партнерів Рівненської АЕС провідні енергетичні вузи України – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Одеський національний політехнічний університет та Національний університет «Львівська політехніка».
На Рівненській АЕС триває реалізація робіт щодо підвищення потужності енергоблоку № 4 на 1,5 %.
На майданчику Рівненської АЕС розпочала працювати комісія НАЕК «Енергоатом» з перевірки готовності підприємства до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП) 2018-2019 років.
Делегація Рівненської АЕС взяла участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека та ефективність атомної енергетики», яка відбулась в Одесі й була присвячена 100-літтю заснування Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ).
Фахівці Рівненської АЕС взяли участь у міжнародних тренувальних навчаннях з вимірювання іонізуючого випромінювання в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.
Для надійної, безпечної та безаварійної роботи обладнання та систем енергоблоків Рівненської АЕС на кожному з них щорічно проводяться планово-попереджувальні ремонти (ППР). 7 вересня з увімкненням в електромережу після ППР енергоблоку № 4 (ВВЕР-1000) завершилася ремонтна кампанія РАЕС 2018 року. Позаду планові середні ремонти енергоблоків № № 1, 2, 3 та капітальний ремонт енергоблоку № 4.
З метою формування потенційного кадрового резерву персоналу Рівненської АЕС, підтримки позитивного іміджу підприємства, популяризації атомної енергетики та налагодження міцних партнерських відносин РАЕС і Українського ядерного товариства (УкрЯТ) із навчальними закладами тридцятикілометрової зони спостереження електростанції, оголошується набір учнів до «Ядерної школи РАЕС» на 2018-2019 навчальний рік.

У 2018 році на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає у зоні спостереження Рівненської АЕС, уряд спрямував понад 32 мільйони гривень державної субвенції. Дані кошти є додатковим ресурсом для соціально-економічного розвитку трьох районів Рівненщини та одного - Волині, які входять у тридцятикілометрову зону спостереження електростанції.

Вже більше чотирьох років колектив Рівненської АЕС організовує «фронт підтримки» для українських військових на сході країни. Ініціативною групою була передана чергова гуманітарна допомога військовослужбовцям.
У переліку об’єктів соціального призначення Рівненської АЕС чільне місце займає професійно-технічне училище (ПТУ). Кращі випускники закладу отримують можливість реалізувати себе у виробничих підрозділах поліського енерговелета та стати частинкою великого колективу рівненських атомників.
Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua