жовтня

22

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

В рамках Тижня  права у Маневицькому професійному ліцеї було проведено зустріч з представниками правоохоронних органів та райдержадміністрації. 
Прокурор місцевої прокуратури Марина Власюк розповіла учням ліцею про зроблені в Україні кроки для втілення в життя прогресивних положень  міжнародних правових актів, які позитивно впливають на зміни в національному законодавстві.  
Прокурор звернула увагу на види відповідальності неповнолітніх та їхніх батьків за скоєні правопорушення, донесла інформацію про недопущення порушень поведінки в навчальному закладі, громадських місцях.
Начальник служби у справах дітей Маневицької РДА Людмила Карпюк повідомила про види відповідальності неповнолітніх та їхніх батьків за порушення дисципліни учнями в навчальному закладі. Наголосила, що навчальний заклад спільно з правоохоронними органами має право на складання акту про неналежне виховання дітей в сім’ї. Навела приклади, як в районі розглядаються такі питання.
Адміністрація ліцею та учнівський колектив вдячні представникам правоохоронних органів та працівникам служби у справах дітей РДА за співпрацю і сподіваються на подальші зустрічі. 
Любов СІЛІЧ,
викладач правознавства Маневицького профліцею. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua