січня

21

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

У Маневицькому управлінні водного господарства постійна увага приділяється раціональному використанню, збереженню та відтворенню поверхневих водних ресурсів району, до яких належать річки, озера, водосховища, стави і канали. Серед водних об’єктів району - середні за класифікацією річки Стир та Стохід, а також 20 малих річок, 24 озера, Гривенське водосховище та понад 90 ставів.
Протягом минулого року інженери-гідротехніки управління провели 28 спостережень за станом водних об’єктів району. У всіх випадках зафіксовані порушення чинного водоохоронного законодавства та складені відповідні акти, які було направлено органам місцевого самоврядування для реагування.
Також у 2017 році, за підтримки Довжицької сільської ради, працівниками Маневицького УВГ було проведено реконструкцію джерела поблизу села Велика Яблунька (на фото). Зазначимо, що джерело «Криничка» - це гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення, і наші дії направлені на захист та збереження чистоти води та її безпечного кругообігу в природі.
Ми нагадуємо жителям району про те, що проблема екологічної безпеки води - це загроза нашому здоров’ю, крім того, ресурси води в природі не безмежні, і наше життя напряму залежить від її кількості та якості. Не кажучи вже про духовне значення річок, озер, джерел і взагалі води для нашого самопочуття.
22 березня є унікальною можливістю для людства призадуматися про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства.
Наша біда в тому, що всі ми звикли ставитися до води без належної поваги, як до чогось вічного, безмежного і дешевого. Це ставлення необхідно змінити, і чим швидше ми це зробимо, тим краще для нас самих, а головне – для майбутнього наших дітей.
Андрій КАЛЮХ,
в.о. заступника начальника 
Маневицького УВГ.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua