травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Розпочався прийом документів на видачу паспортів громадян України та паспортів громадянина України для виїзду за кордон у Центрі надання адміністративних послуг Маневицької РДА. Прийом першого відвідувача відбувся 27 лютого.   
Як відзначили на офіційному відкритті керівники району Андрій Линдюк та Анатолій Мельник, нині у ЦНАПі створено всі умови для більш якісного обслуговування суб’єктів звернень, значно збільшено перелік адміністративних послуг, встановлені платіжні термінали для оплати адміністративного збору банківськими картками.
Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг РДА Наталія Скороход розповіла про процедуру прийняття документів через електронну систему, їх оформлення. Далі вони надходять до міграційної служби та направляються для друку паспорта.
«Після  введення  безвізового режиму до Європи ажіотаж на видачу закордонних  паспортів  не вщухає, - зазначає Наталія Скороход. – Звичайно, задовольнити всіх бажаючих одночасно неможливо, та впровадження прийому документів із видачі паспортів у Маневицькому  ЦНАПі, який здійснюється за попереднім записом, – це великий позитив. Документи на термінове оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон не приймаємо, термін виготовлення нетермінових паспортів  - близько трьох місяців. Щочетверга з 13 год. приймаємо документи на видачу паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, який нині отримують вже із 14 років».
Олена БИЧКОВА.
Фото автора..

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua