лютого

19

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

27 січня  в м. Ковель відбувся щорічний обласний конкурс української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки», де знову тріумфували маневичани.
Високий професіоналізм та неабияку майстерність демонструють юні маневицькі вокалісти на обласній сцені. І це не випадково, адже відмінні результати даються не лише завдяки старанням дітей, а й багаторічній праці педагогів та системному підході до реалізації розвитку творчості дітей, зокрема вокальних здібностей. 
Традиційно конкурс проходив у трьох вікових категоріях, кожну з яких від району представляв один учасник. Варто відзначити, що більшість конкурсантів демонстрували високу виконавську майстерність і могли претендувати на нагороди. Однак маневичани теж були на висоті. Перше місце у молодшій віковій категорії зайняла учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Андрія Снітка Юлія Черчик. Середню вікову категорію представляв вихованець ЦТДЮ Станіслав Мельник, якому присудили  третє місце. Продемонструвала неабиякі вокальні дані та вразила журі у старшій віковій категорії учениця НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія ім. А.П. Бринського» Катерина Іващик (на знімку проворуч), яка й отримала  Гран-прі конкурсу. 
Підготували переможців до конкурсу подружжя талановитих та самовідданих митців – заслужений діяч  мистецтв України, вчитель музичного мистецтва  НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2- гімназія ім. А.П. Бринського» Олександр Синютін та керівник зразкового дитячого хору ЦТДЮ «Перлини Волині» Людмила Синютіна.
Вітаємо переможців та їхніх наставників із заслуженою перемогою!
Сергій ГУСЕНКО.
На знімку автора: переможці конкурсу із наставниками Людмилою та Олександром Синютіними.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua