січня

21

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

У ці новорічно-різдвяні свята дива продовжуються, принаймні для тих жителів району, які вирішили бути із районним часописом у 2018 році. Адже окрім цікавої та корисної інформації передплатники газети «Нова доба», які принесли або надіслали квитанції  річної передплати, мали змогу виграти подарунки, в тому числі і головний приз – мультиварку.
10 січня у приміщенні редакції газети «Нова доба» відбувся розіграш призів. Усього надійшло 780 квитанцій (або їхніх копій), які й взяли участь у розіграші цінних призів. Кожній квитанції був присвоєний індивідуальний номер. Всі номери були записані на однакові картонні папірці і вкинуті до прозорої чаші.
Для участі у розіграші були запрошені представники засновників районної газети – заступник керівника апарату – начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації Наталія Шевчук та начальник організаційного відділу районної ради Віктор Турик, які й почергово обирали переможців шляхом сліпого жеребкування.
Колектив редакції щиро вітає передплатників газети, яким посміхнулася фортуна, проте просить не засмучуватися всіх інших, адже протягом усього 2018 року будемо намагатися радувати вас новими цікавими матеріалами та тримати у курсі останніх новин.
Список переможців опублікований на 2 сторінці. Запрошуємо їх до редакції, аби отримати призи. При собі мати паспорт.
На знімку Сергія ГУСЕНКА: Віктор Турик демонструє  щасливий номер 771, на який випав головний приз розіграшу – Мультиварка.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua