травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

31 липня був особливий день в житті вихованого, стриманого і аж до болю доброго і щирого Віктора Гусарчука (на знімку праворуч), який народився в Маневичах  і відразу став державним. Від нього відмовились батьки, а згодом і родина. Йому вже майже 25. Але він і сьогодні живе в інтернаті, і весь свій свідомий вік Віктор мріяв побачити свою малу батьківщину – Маневичі, де жив його тато і сам він з’явився на світ. І ось ця мрія збулася. 
І, як виявилося, слово вперше - це не лише про Маневичі, але й про кафе, латте, красиве морозиво, і про візит до «білого дому» (РДА), і побувати на пішохідному мості. 
Для нас усіх день пройшов, як мить. Ми спілкувались, раділи, грали в ігри і жартували. Відвідали могилу його тата... Було дуже тяжко з ним розлучатись, а він поводив себе по-чоловічому мужньо, стримував сльози і дякував зі словами: «Хай береже вас Бог».
Ще в 2006 році я познайомилася в інтернаті в Головно з Віктором. З того часу ми постійно з ним спілкувались по телефону, час від часу зустрічались. Інколи я з болем спостерігала, як Вітю в свої тенета міцно захоплювала хвороба. Особливо йому стало зле, коли пішла мова про переведення його в довічний інтернат. Але він знайшов в собі сили жити і радіти життю. Його духовним наставником став отець Андрій Закидальський із Колок, з яким майже щодня хлопець спілкується по телефону. Наразі Вітіна хвороба відступила, він навіть не приймає жодних ліків. Постійно намагається бути чимось занятим і тішитись маленькими приємними моментами в своєму одноманітному житті. 
Я довго вагалась, багато років виношувала в собі питання, чи варто везти його сюди. І лише знайшовши підтримку і розуміння друзів, відважилася на цей крок. І не шкодую. Ми подарували йому світлий промінчик у житті, надію, очікування нових зустрічей. А ще я вірю, що коли фото і відео про Вітю (відео можна переглянути на YouTube-каналі «Love to life»,  Facebook-сторінці «Нової доби») облетить Інтернет, то у Віті з’явиться сім’я.
Р.S. Завжди дотримувалась життєвого принципу: зробивши добро – не афішуй. Так і варилась у власному котлі, не наважуючись часто і сама на якісь добрі справи, і не мотивувала до цього інших. Але змінилась сама, змінилось оточення і сьогодні з упевненістю заявляю – про благодійництво і добрі справи треба говорити! Одним лише відео про Вітю ми доторкнулись до сотні сердець, які розтанули. І ще раз переконалась, що в кожній (!) людині закладена чуйність, доброта і милосердя. Просто різні життєві обставини (невдячність, розчарування, нерозуміння) змушують багатьох людей ховатись за призмою байдужості. І цю кригу треба розтоплювати… 
Запрошую усіх пройти вакцинацію добротою разом із командою громадської організації «Love to life» (любов до життя), яка нині проходить реєстрацію. Разом ми зробимо мільйон добрих справ і змінимо життя на краще!
Наталія ШЕВЧУК.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua