травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

У День святих апостолів Петра та Павла ветеран Другої світової війни маневичанин Юхим Титович Сищик (на фото в центрі) відзначив славний сотий день народження.  
Уродженець села Карасин Юхим Сищик  у 1941 році проходив  строкову службу на Карельському перешийку в м. Виборг, де і застала його тривожна звістка про початок війни. А вже невдовзі Юхима Титовича перевели в дорожній батальйон в м. Ленінград, де розпочалися жахливі дні блокади. Боєць Юхим Сищик був серед військових, які щодня ставали мішенню для ворога, регулюючи рух транспорту на льоду Ладозького озера – саме цим шляхом з Великої землі в блокадний Ленінград доставлялось продовольство. Голод, холод, бомбардування та артобстріли щодня забирали сотні життів мешканців і оборонців міста аж до дня зняття блокади – 27 січня 1944 року. А вже наступного дня Юхим Титович отримав тяжке поранення в грудну клітку. Після повернення зі шпиталю – знову поранення і переведення у внутрішні війська, де він служив до останнього дня війни. Ветеран нагороджений орденом Вітчизняної війни, численними медалями, серед яких –  «За відвагу», «За оборону Ленінграда», «За бойові заслуги».  
Нині Юхим Сищик, який вже понад 10 років тому втратив зір, оточений турботою люблячих доньки Оксани та внука Богдана.  
У день свого століття ветеран приймав численні привітання від рідних, друзів, колишніх колег. Вітання і найкращі побажання адресували ювіляру голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Бурак, секретар Маневицької селищної ради Володимир Черчик, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Маневицького РВК Сергій Федотов, голова районної ветеранської організації Дмитро Фальковський та ветеран Другої світової війни Микола Масюк. Звеселяли довгожителя музичними композиціями працівники районного Будинку культури на чолі з директором Василем Дарчуком.   
Юлія Музика.
Фото автора. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua