лютого

19

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

28 червня 2018 року в Одесі на головній сцені біля Потьомкінських сходів відбувся Фінал міжнародного конкурсу «Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea 2018», який проходив в рамках фестивалю «Хочу в Одесу».

 

Участь в конкурсі цьогоріч взяли представниці України та Ізраїлю, Албанії та Естонії, Румунії та Молдови, Німеччини і Киргизії, Білорусі, Болгарії та Австрії. Серед конкурсних завдань були: демонстрація національних костюмів, постановочний номер приїзду до Одеси, дефіле у вечірніх сукнях.
Компетентне журі на чолі з головою оргкомітету конкурсу, президентом Національного комітету «Міс Україна-Південь» Тетяною Савченко, до складу якого увійшли представники культури, мистецтва, шоу-бізнесу України та головні редактори провідних ЗМІ й визначило переможниць конкурсу, серед яких опинилася 19-річна уродженка с. Прилісне, а нині жителька м. Луцьк, модель модельного агенства "MZM Models" Влада Путава, яка  здобула звання «Miss Tourism Ukraine 2018». 
З Інтернет-ресурсів.
На знімку зліва направо: «Miss Tourism Ukraine 2018» Влада ПУТАВА, Президент Національного комітету "Міс Україна-Південь" Тетяна Савченко, «Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea 2018» – Алтинай АБДИМОМУНОВА, Киргизстан.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua