лютого

19

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Свій високий професійний рівень головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергій Міщук підтвердив, здобувши перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".
На знімку Олени БИЧКОВОЇ: під час урочистості до Дня державної служби Подяку голови РДА Сергію Міщуку вручає очільник виконавчої влади району Андрій Линдюк.
На урочистості з нагоди професійного свята, 100-річчя державної служби в Україні, очільники районної влади Андрій Линдюк та Анатолій Мельник вручили відзнаки кращим державним службовцям району, а також диплом та кубок за зайняте третій рік поспіль 1 місце в обласній спартакіаді «Здоров’я» серед державних службовців Волині. Звучали слова вдячності всім, хто нині працює в державній службі, хто працював у цій сфері на різних посадах в різний час. Після урочистості ветерани державної служби мали змогу поспілкуватися, поділитися думками.
Піднесений настрій дарував усім святковий концерт, який підготували працівники культури та аматори художньої самодіяльності району. А держслужбовці довели, що вміють не лише гарно працювати, а й співати, продемонструвавши свої вокальні здібності, артистизм під час інсценізованого пісенного номеру, виконавши на чолі з головою райдержадміністрації українську народну пісню (на знімку).
Олена Бичкова.
На знімку автора: голова районної ради Анатолій Мельник   вручає відзнаку завідувачці сектору містобудування та архітектури управління регіонального розвитку РДА Мар'яні Яцині.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua