лютого

19

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Під такою назвою на Маневиччині вже втретє відбувся покликаний долати суспільні стереотипи про людей з інвалідністю велопробіг. Брали участь в ньому і фізично здорові велосипедисти, і ті, хто долав відстань у 21 кілометр, від Маневич до озера Тросне, на інвалідних візках.

 

Організатори заходу  – Маневицька РДА, Маневицька районна рада та громадська організація інвалідів «Довіра» з приємністю відзначають, що з кожним роком до спортивного свята долучається все більше учасників. Популяризація велоспорту та активне дозвілля стають хорошою традицією.
Цьогоріч позитивно і спортивно пройшов цей захід для більш ніж 130 учасників, серед яких були і представники інших районів Волинської області, гості зі Львівщини та Рівненщини. До учасників спортивно-оздоровчого дійства звернувся голова райдержадміністрації Андрій Линдюк, який теж брав участь у велопробігові. Він відзначив масовість заходу, побажав приємного та цікавого відпочинку. Напутні слова прозвучали від настоятелів місцевих храмів о.Сергія та о. Михайла, які благословили учасників велопробігу.
Нагородою велосипедистам за підкорені кілометри стали приємні знайомства, конкурси, спортивні змагання, пісні під гітару, розваги і танці, спільні трапези, купання, гребля на байдарках та кіно під відкритим небом.  
Ініціатор і натхненник велопробігу голова районної ГОІ "Довіра" Наталія Шишолік щиросердно дякує працівникам райдержадміністрації, Центру творчості дітей та юнацтва, районних Будинку культури та бібліотеки, представникам ГО «Стильні панночки», всім-всім-всім, завдяки кому відбувся цей  чудовий спортивний захід. 
Сергій Міщук. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua