травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Його святкують щороку третього четверга травня в Україні та світі. Започатковане це свято в 2006-му році в Чернівцях, а тепер етнічне українське вбрання в цей день одягають усюди – від закордонних посольств до передових позицій на сході.
Святом краси, радості й надії називають українці цей урочистий день. Кожна вишиванка має свою самобутність та чарівність і нагадує про нерозривний зв’язок поколінь.  Всі, хто одягає національний одяг, створюють гарний настрій і собі, і оточуючим. 
Широко відзначати  в нашому районі День вишиванки стало гарною традицією. Вже третій рік поспіль цього дня змінили свій офіційний дрес-код на національне вбрання і працівники Маневицького районного суду, який, за словами його голови Олега Невара,  вже невдовзі, згідно із Указом Президента України про злиття Любешівського  та Маневицького районних судів, стане Маневицьким окружним судом.  
Юлія Музика.
Фото автора.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua