лютого

19

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

У відповідності до «Графіку проведення в 2018 році спільних з Нацгвардією України і СБ України тренувань та навчань з перевірки ефективності об’єктового плану взаємодії у разі вчинення диверсії та антитерористичної захищеності АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» (№ 530/09 – 01 від 01.11.2017р.), із 21 по 27 квітня ц. р. за спеціально розробленим планом-сценарієм та відповідним алгоритмом на Рівненській АЕС проводитимуться спільні тактико-спеціальні навчання за темою: «Відпрацювання готовності учасників об’єктового плану взаємодії РАЕС у разі вчинення диверсії до спільних дій при виникненні на об’єкті кризової ситуації, викликаної протиправними діями зовнішніх та внутрішніх правопорушників».
До навчань залучаються обласні управління СБ України, ГУ НП, ГУ ДСНС України, в/ч 3045 НГ України та 3-ій стрілецький батальйон в/ч 3002 ЗОТО НГ України, ОК «Захід» СВ ЗС України, Рівненський зональний відділ ВСП ЗС України, УДПтС в Рівненській області, Луцький прикордонний загін ДПС України, Рівненська ОДА, Володимирецька РДА та Вараський міськвиконком. У якості спостерігачів під час навчань будуть залучені експерти з безпеки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США та інтегруючого підрядника.
У ході навчань 
планується перевірити:
 ефективність взаємодії в управлінні силами та засобами, що залучаються до навчань, за участю вищезначених зацікавлених сторін та відомств;
 ефективність оповіщення учасників об’єктового плану взаємодії;
 готовність і надійність системи зв’язку при реалізації заходів з протидії диверсії стосовно Рівненської АЕС;
 готовність до дій учасників об’єктового плану взаємодії;
Відпрацювати:
 порядок інформування про виникнення кризової ситуації керівництва та чергових служб Дирекції «НАЕК «Енергоатом», Міненерговугілля, Держатомрегулювання України;
 алгоритми дій учасників АТШ ВП РАЕС в умовах виникнення конкретної кризової ситуації;
 питання приведення у готовність аварійних груп і бригад РАЕС для локалізації і ліквідації можливих радіаційних наслідків диверсії стосовно РАЕС.
Під час проведення навчань з 21.04.2018 року по 27.04.2018 року правоохоронними органами можливе обмеження перебування громадян та транспортного пересування у межах санітарно-захисної зони Рівненської АЕС (в радіусі 2,5 км). Також будуть відпрацьовуватись практичні дії в межах зон обмеження доступу РАЕС та на зовнішніх об’єктах електростанції. Обов’язковим є наявність документів, що засвідчують особу у громадян, які перебувають у зонах обмеження доступу та санітарно-захисній зоні.
Управління інформації та зв'язків з громадськістю Рівненської АЕС.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua