березня

26

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення  порядку   надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”  передбачено надання громадянам щомісячної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також субсидію готівкову на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення на календарний рік, а  субсидія  на придбання твердого палива та скрапленого газу призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. У разі призначення  житлової субсидії   пільги не нараховуються.

Для призначення субсидії громадянин подає до управління соціального захисту населення, за місцем реєстрації: заяву про призначення житлової субсидії; декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії та довідка про склад сім’ї.

При зверненні до управління соціального захисту населення  для призначення  субсидій заявнику необхідно зробити попередній  запис на прийом громадян за номером телефону “гарячої лінії”  22-561, або особисто звернутися до інформатора. Прийом документів буде проводитись тільки за попереднім записом при особистому зверненні з пред’явленням паспорта.

За детальнішою інформацією  телефонуйте  за номерами “гарячої лінії” 22 561та 21 385.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua