березня

26

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Пільги на тверде паливо та скраплений газ у грошовій формі виплачуються  учасникам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни,  багатодітним сім’ям, особам (ЧАЕС) 3 категорії, пенсіонерам, які працювали педагогічними, медичними та фармацевтичними працівниками, пенсіонерам, які раніше працювали в бібліотеках та закладах культури, за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує 2240 грн.
Дані категорії громадян для отримання пільги на тверде паливо та скраплений газ готівкою звертаються в управління соціального захисту населення та подають заяву; декларацію про доходи сім”ї пільговика за 6 місяців до місяця звернення, а також підтверджуючі довідки про зазначені доходи ( крім довідок про розмір пенсії) або документи, що підтверджують відсутність доходів; довідку про склад сім’ї; довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/ або кухонного вогнища на твердому паливі.
Для надання пільги на скраплений балонний газ пільговик має надати документ про наявність та користування скрапленим газом (технічний паспорт, розрахункова, абонентська книжка).
Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 389.
При визначенні права на пільги до сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані пенсія, заробітна плата, грошове забезпечення, стипендія, дохід від підприємницької діяльності, соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово), дохід від підприємницької діяльності; допомога по безробіттю та інші виплати, що здійснюються фондами соціального страхування.
Іншим категоріям громадян, зокрема, інвалідам війни, учасникам бойових дій, особам (ЧАЕС) І та ІІ категорії, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам військової служби, ветеранам кримінально – виконавчої системи на пенсії, та їхнім вдовам, сім’ям військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО, пільги на тверде паливо та скраплений газ готівкою виплачуються незалежно від доходу сім’ї пільговика. А тому декларацію про доходи сім’ї пільговика та довідки про зазначені доходи цим категоріям громадян подавати не потрібно.
Варто нагадати, що з 1 травня 2016 року діє норма, відповідно до якої сім’я має право вибору, а саме користуватися субсидією чи пільгою.
За додатковою інформацією звертайтеся в управління соціального захисту населення, кабінет №20, тел. 2-22-48.
Руслан КОЗАК,
начальник управління соціального 
захисту населення РДА

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua