липня

21

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

На 33-ій черговій сесії районної ради сьомого скликання, яка відбулась 11 липня ц.р. під головуванням очільника представницької влади району Анатолія Мельника, депутати розглянули понад 20 питань.
Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 11 липня 2018 року скликається тридцять третя чергова сесія районної ради сьомого скликання, на розгляд якої буде внесено наступні питання:

Пасхальні свята принесли ще одну радість для району. Довгоочікувана мить передачі ключів та техпаспорту на придбаний автобус для відділу культури райдержадміністрації! Нарешті митці Маневицького краю отримали комфортабельний автобус, який придбано через систему публічних закупівель за кошти державного та районного бюджетів. Це дасть змогу творчим колективам району брати участь у ще більшій кількості різноманітних фестивалів, конкурсів та концертів у всіх куточках України.    

Безпека дітей починається зі здорового харчування. Тому  11 березня  голова райдержадміністрації Андрій Линдюк зініціював та провів нараду з усіма службами, відділами та організаціями району, які мають причетність, функції впливу та контролю у питаннях  харчування дітей.

З 21 березня 2018 року, у Міжнародний день лісів, в Україні стартувала щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 21 квітня.
17 лютого 2018 року пішов із життя 
Остапець Микола  Прокопович 
– ветеран Другої світової війни, керівник, з котрим пов’язані розбудова, розвиток та економічні досягнення Маневиччини, Почесний громадянин Маневицького району. 
Чимало мешканців Маневиччини розпочинають свій день від автобусної зупинки. Зупинка – це, можна сказати, візитівка населеного пункту. Її вдале розміщення та естетичне оформлення з перших секунд формує враження про жителів та інфраструктуру села, селища. Аби створити комфортні та безпечні умови для очікування пасажирами громадського транспорту, подарувати гарний настрій, працівники ДП «Маневицьке ЛГ» за пропозицією начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка встановили сучасну автобусну зупинку в еко-стилі. Зважаючи на те, що зупинка розміщена зовсім поряд із Маневицьким лісництвом, вона, відповідно, отримала аналогічну назву.
ДП «Маневицьке ЛГ» пишається тим, що у їхньому колективі працюють одинадцять учасників АТО на сході України (на знімку). Підприємство усіляко намагається допомагати учасникам АТО та бійцям, які і нині перебувають на сході країни та боронять нашу землю від ворога. 

Управління регіонального розвитку райдерж­адміністрації утворено розпорядженням голови Маневицької РДА від 30 березня 2016 року №133 шляхом перейменування управління агропромислового розвитку і створення в його структурі 3-ох підрозділів (відділу агропромислового розвитку, відділу промисловості, інфраструктури,  житлово-комунального господарства та будівництва, сектору містобудування та архітектури).

У 2017 році до райдержадміністрації надійшло 743 звернення громадян (у 2016 р. - 743),  з них 707 письмових та 36 усних. Із загальної кількості звернень - 50 колективних, 75 - неодноразових, 5 - дублетних, 5 - електронних, 10 - анонімних, через органи влади, в т. ч.  по Урядовій гарячій лінії,  - 131 звернення.

Про розвиток культури, мистецтва та охорону культурної спадщини Маневиччини в 2017 році - у розмові з начальником відділу культури РДА Ігорем ДЕРЛЮКОМ.

3 грудня у відповідності до п. 7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування» Маневицький селищний голова Олександр ГАВРИЛЮК прозвітував перед територіальною громадою за виконану протягом року роботу

Минає 100 днів як Центр надання адміністративних послуг у Маневицькому районі запрацював в оновленому приміщенні. У рамках реалізації проекту міжнародної  технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» було зроблено сучасний ремонт, придбано меблі та комп’ютерну техніку, по-новому обладнано робочі місця, облаштовано комфортні умови очікування та заповнення документів,  адаптовано  дитячий куточок під найменшого відвідувача. 

Лісівський сільський голова Віталій Шмигельський - наймолодший очільник громади у Маневицькому районі. Проте це лише позитивно впливає на його роботу, адже він легко увійшов у курс справ і продовжує активно та плідно працювати, доводячи правильність вибору жителів сіл Лісове та Гута-Лісівська. За професією він учитель фізичної культури і до посади голови Лісівської сільради працював у Маневицькій ЗОШ № 1 ім. Героя України Андрія Снітка. Сьогодні ж  впевнено говорить на різні теми, в які доводиться вникати, будучи керманичем громади. 

Шановні аграрії Маневицького району!  Щиро вітаю вас із професі­йним святом - Днем працівників сільського господарства!

Віншую усю хліборобську родину, усіх причетних до цього славного свята  людей, які колись працювали у галузі сільського господарства, молодь, яка сьогодні освоює сільськогосподарські професії. З почуттям глибокої шани і поваги дякую усім за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

   ДП "Маневицький лісгосп" повідомляє, що на території лісгоспу встановлені такі строки полювання: на самця козулі - з 21 жовтня по 31 грудня 2017 року;  на самця кабана та на молодняк здатний до самостійного існування (до 2-ох років), зазначеного виду - з 21 жовтня до 31 січня 2018 року включно; на самок кабана та на молодняк, здатний до самостійного існування (до 2-ох років), зазначеного виду - з 21 жовтня до 31 грудня  2017 року включно;

Згідно з Указом Президента України "Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації", підписаного 26 серпня 2016 року, та з метою визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становленні незалежної держави в Україні заплановано ряд заходів з відзначення цієї важливої події. Зокрема в Маневичах такий захід відбувся 2 листопада у залі  райдержадміністрації.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 9 листопада 2017 року скликається двадцять третя чергова сесія районної ради сьомого скликання, на розгляд якої буде внесено такі питання:

У понеділок, 9 жовтня, в приміщенні Маневицької РДА відбулась обласна відеоселекторна нарада під головуванням губернатора області Володимира Гунчика, на розгляд якої виносились питання фінансового характеру. По її завершенню відбулась нарада з головою РДА Андрієм Линдюком, у якій взяв участь голова районної ради Анатолій Мельник.

 
14 жовтня здавна було знаковим для наших предків. Українці, які завжди жили за заповідями Господніми та зі святою вірою у серці, в цей день вшановували пам’ять Покрови Пресвятої Богородиці. Із плином століть це свято набуло не лише релігійного, а й національного забарвлення: славні козаки вірили в могутню силу Діви Марії та вважали її своєю заступницею.
Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua