вересня

19

Середа

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

29 серпня 2018  року відбулася перша серпнева конференція педагогічних працівників відділу освіти Колківської об’єд­наної територіальної громади, в якій взяли участь  Колківський селищний голова Олександр Палінкевич, заступник селищного голови з виконавчих питань Тетяна Бобік, начальник відділу освіти Сергій Мережа (на знімку) та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти  і  дошкільних навчальних закладів Кол­ків­ської  об'єднаної громади.

 

"Той, хто любить паростки кленові, хто діброви молоді ростить, той достойний людської любові, бо живе й працює для століть" - знайо­ма цитата із вірша Максима Рильського відображає сутність любові лісівників до своєї професії.

Останнім часом в Маневицькому держлісгоспі збільшилися площі всохлих соснових насаджень. І цьому явищу є наукове пояснення.  На думку науковців і лісівників, основною причиною всихання соснових насаджень в умовах україн­ського Полісся є ураження їх верхівковим короїдом та трахеомікозом хвойних порід, масовий розвиток яких спричиняють високі літні температури повітря протягом останніх років і викликана цим фактором засуха.

Нещодавно новий рекреаційний пункт «Ставочок», родзинкою якого є мальовнича водойма, облаштували лісівники у Куклинському лісництві ДП «Маневицьке лісове господарство» поблизу села Вовчицьк.
У лісогосподарських колективах пропаганді здорового способу життя з кожним роком приділяють все більше уваги. Фізкультурно-масова робота додає лісівникам здоров’я, об’єднує колективи, позитивно впливає на виробничі показники. А ще – дає можливість здобувати важливі перемоги. Як от в спортивних змаганнях серед працівників лісового господарства, що були відновлені після десятирічної паузи і відбулись на стадіоні селища Голоби Ковельського району. 

16 серпня при голові Маневицької РДА Андрію Линдюку за участі голови районної ради Анатолія Мельника відбулася нарада із сільськими та селищними головами, на якій було розглянуто ряд питань сфери медицини, фінан­сів, військової служби, землевпорядкування, пробації, надання правової допомоги та охорони природи.

   Будівництво:

•На сьогодні в області немає жодної затримки з проведенням робіт та освоєнням бюджетних коштів. Навпаки,  ми готові робити навіть більше. У Волинській області роботи виконуються швидше за визначений графік. Область не «провалилася» в питанні реалізації програм та своєчасного освоєння коштів. Зміна керівництва стала стресом для системи управління, але показники ефективності нам вдалося не тільки втримати, але, навіть, пришвидшити деякі процеси.

1 вересня стартує реформаторський освітній проект «Нова українська школа». Тож на Волині триває активна підготовка закладів освіти до нового навчального року. 

Днями народний депутат України Ірина Констанкевич із робочим візитом перебувала на Маневиччині.

Військова частина А0959 (м. Луцьк) запрошує на військову  службу на контрактній основі на посади рядового та сержантського складу. Кожному контрактнику держава гарантує:
На 33-ій черговій сесії районної ради сьомого скликання, яка відбулась 11 липня ц.р. під головуванням очільника представницької влади району Анатолія Мельника, депутати розглянули понад 20 питань.
Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 11 липня 2018 року скликається тридцять третя чергова сесія районної ради сьомого скликання, на розгляд якої буде внесено наступні питання:

Пасхальні свята принесли ще одну радість для району. Довгоочікувана мить передачі ключів та техпаспорту на придбаний автобус для відділу культури райдержадміністрації! Нарешті митці Маневицького краю отримали комфортабельний автобус, який придбано через систему публічних закупівель за кошти державного та районного бюджетів. Це дасть змогу творчим колективам району брати участь у ще більшій кількості різноманітних фестивалів, конкурсів та концертів у всіх куточках України.    

Безпека дітей починається зі здорового харчування. Тому  11 березня  голова райдержадміністрації Андрій Линдюк зініціював та провів нараду з усіма службами, відділами та організаціями району, які мають причетність, функції впливу та контролю у питаннях  харчування дітей.

З 21 березня 2018 року, у Міжнародний день лісів, в Україні стартувала щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 21 квітня.
17 лютого 2018 року пішов із життя 
Остапець Микола  Прокопович 
– ветеран Другої світової війни, керівник, з котрим пов’язані розбудова, розвиток та економічні досягнення Маневиччини, Почесний громадянин Маневицького району. 
Чимало мешканців Маневиччини розпочинають свій день від автобусної зупинки. Зупинка – це, можна сказати, візитівка населеного пункту. Її вдале розміщення та естетичне оформлення з перших секунд формує враження про жителів та інфраструктуру села, селища. Аби створити комфортні та безпечні умови для очікування пасажирами громадського транспорту, подарувати гарний настрій, працівники ДП «Маневицьке ЛГ» за пропозицією начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка встановили сучасну автобусну зупинку в еко-стилі. Зважаючи на те, що зупинка розміщена зовсім поряд із Маневицьким лісництвом, вона, відповідно, отримала аналогічну назву.
ДП «Маневицьке ЛГ» пишається тим, що у їхньому колективі працюють одинадцять учасників АТО на сході України (на знімку). Підприємство усіляко намагається допомагати учасникам АТО та бійцям, які і нині перебувають на сході країни та боронять нашу землю від ворога. 

Управління регіонального розвитку райдерж­адміністрації утворено розпорядженням голови Маневицької РДА від 30 березня 2016 року №133 шляхом перейменування управління агропромислового розвитку і створення в його структурі 3-ох підрозділів (відділу агропромислового розвитку, відділу промисловості, інфраструктури,  житлово-комунального господарства та будівництва, сектору містобудування та архітектури).

У 2017 році до райдержадміністрації надійшло 743 звернення громадян (у 2016 р. - 743),  з них 707 письмових та 36 усних. Із загальної кількості звернень - 50 колективних, 75 - неодноразових, 5 - дублетних, 5 - електронних, 10 - анонімних, через органи влади, в т. ч.  по Урядовій гарячій лінії,  - 131 звернення.

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua