жовтня

22

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

25 листопада о 15 год. біля Маневицького краєзнавчого музею відбудеться мітинг-реквієм з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів.
О 16.00 - загальнонаціональна хвилина мовчання та запалення "Свічки пам'яті". В цей день приспускається Державний прапор на адмінбудівлях.
 21 листопада 2017 року відбудеться "пряма телефонна лінія" з заступником начальника - начальником відділу надходжень та видатків управління Державної казначейської служби України у Маневицькому районі Волинської області Овадюк Світланою Миколаївною. Поставити свої запитання Світлані Миколаївні ви зможете, зателефонувавши з 14 до 15 год. за тел.  2-26-69.
 7 листопада 2017 року здійснено виїзд “мобільного соціального офісу” у  Комарівську та Старочорторийську  сільські ради,  де надано 39 консультацій та прийнято 26 пакетів  документів на призначення різного виду допомог,  компенсацій та субсидій.
 Голова районної державної адміністрації Андрій Линдюк взяв участь у фінальному засіданні обласної координаційної ради з питань впровадження проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Кошарука.
Координатор Маневицького районного ресурсного центру громад, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва районної державної адміністрації Надія Савчук презентувала досвід роботи Маневицького районного ресурсного центру громад 2012-2017 років.  Зокрема, в рамках проекту  ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» створено та зареєстровано 7 громадських організацій, реалізовано 10 мікропроектів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua