квітня

21

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

На військову службу за контрактом у Збройні сили України запрошуються громадяни України (чоловіки та жінки), які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 18 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.
Перевага надається військовозобов’язаним – учасникам АТО, а також громадянам, які відповідають критеріям відбору та не мають обмежень за станом здоров’я, мають високий рівень фізичної підготовленості та цивільну освіту за спорідненими з військовими спеціальностями.
Контрактникам пропонується широкий спектр військових спеціальностей. З 1.01.2016 року грошове забезпечення контрактників рядового, сержантського та старшинського складів становить від 7000 грн. на місяць (в залежності від специфіки військової частини та посади). Підвищуються грошові виплати військовослужбовцям, які виконуватимуть бойові завдання в зоні АТО (від 2 400 грн. до 6 тис. грн.).
Бажаючі проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу повинні звернутися у Маневицький районний військовий комісаріат за адресою: смт Маневичі,  вул. Андрія Снітка, 11, тел. 2-15-63.
Віктор ПАВЛИК, 
військовий комісар Маневицького РВК, підполковник.

Коментарі  

#1 гість 03.12.2017, 06:46
Це йти на службу?,де такі неадекватні командири як Віктор равлик?

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua