червня

16

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Зворушлива історія закоханого пенсіонера Анатолія Новікова, який розшукує своє перше кохання – колківчанку  Кучеряву (в дівоцтві) Марію Трохимівну, нещодавно заполонила волинські інтернет-сайти. 

 

Аби віднайти свою колишню любов, літній чоловік звернувся до редакції харківської газети «Нове життя» й розповів історію стосунків із волинянкою.
Познайомились колись молоді люди в місті Жданов (тепер – Маріуполь), де Марія  працювала на будівництві. Зустрічалася пара два роки, поки хлопець не пішов в армію. Анатолій Петрович зауважує, що коли Марія проводжала його служити, була вагітною, та він і досі не знає, чи народилася його дитина. Нині ж чоловік вже три роки як овдовів, він дуже хоче знайти свою колишню кохану, поспілкуватися,  і якщо у неї поганий стан здоров’я і вона самотня, навіть готовий доглядати її. 
Як розповіла нам редактор Близнюківської районної газети «Нове життя» Харківської області  Ірина Воронкіна,  Анатолій Новіков шукає свою кохану вже давно. Сорок вісім років він прожив у шлюбі, та його не покидала думка про  колишню дівчину, колківчанку Марію, зв’язок із якою обірвався, коли він був в армії. Анатолій, демобілізувавшись, навідався до гуртожитку, де вона раніше проживала, але там про її  місцезнаходження  не знали. Куди подалася Марія не відомо було і їхнім спільним друзям. 
Пан Анатолій називає роком народження  Марії Трохимівни 1945-ий,  та є  інформація, що народилася вона в листопаді 1944 року в  селі Матейки, а проживати  в Колках стала пізніше. 
Всіх, кому хоч щось відомо про Марію Трохимівну, просимо звернутися в редакцію «Нової доби» за моб. тел.: 096-0609503 або зателефонувати безпосередньо до Анатолія Петровича за номером телефону: 063-8516325. 
Юлія Музика,
Фото із сайту 
газети «Нове життя».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua