червня

16

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Барви талантів людей з інвалідністю сяяли 25 листопада на сцені Маневицького районного будинку культури,  де вже вп’яте  пройшов міжрегіональний мистецький фестиваль «Радість творчості – душа». 

 

В Маневичі завітали на творчу зустріч  до «довірівців»  гості з Луцька, Мукачева, Запоріжжя, аби поділитись своїми талантами. Хтось це робив вже професійно, хтось із хвилюванням піднімався на сцену вперше, та всі зігрівали теплом свого серця, дивували відкритістю і обдарованістю. 
Із приємністю вітав учасників фестивалю голова райдержадміністрації Андрій Линдюк, відзначивши, що дякуючи організаторам і натхненницям свята – голові маневицької РГОІ «Довіра» Наталії Шишолик та маневичанці Ларисі Касьян – і наші обдаровані краяни, і гості з інших регіонів уже п’ять років  мають можливість вийти на сцену і продемонструвати свій талант. 
Величезним кроком в освіті та соціалізації дітей з інвалідністю  є нещодавнє відкриття інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) на базі НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2-гімназія». А з рук голови РДА Андрія Линдюка  та директора  ІРЦ Альони Долі вихованці закладу інклюзивної освіти – Святослав Шевчук, Назар Радчук, Марія Семашко, Уляна Перванчук (на знімку) та Володимир Клімчук – отримали свої перші нагороди, здобуті в обласній Спартакіаді «Повір у себе». 
Звучали і пісенні композиції, і гумор, і поетичні рядки,  артисти-аматори з театру «ТАМІ» міста Луцьк порадували колоритною виставою «Язиката Хвеська».  
Гарний настрій дарували почесні гості фестивалю - переможці й лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Станіслав Мельник і дитячий танцювальний колектив «Зернятко» РБК,  Ірина Котлицька, Василь Курдельчук, аматор художньої самодіяльності Оксана Зінич. Надзвичайно приємними були і виступи лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів Лесі Хижук і Тетяни Білітюк із Луцька. Радісних емоцій додали пісні та гуморески Василя Човпана із Мукачева, проникливі музичні композиції звучали у виконанні маневичан Ольги Макарчук та Бориса Сачука.
Взяли участь у заході  фахівці Маневицької районної філії Волинського ОЦЗ: ознайомили присутніх із послугами, які надає служба зайнятості, актуальними вакансіями району та області для осіб з інвалідністю, провели профдіагностичні тестування і запевнили, що будуть усіляко сприяти у працевлаштуванні людей з інвалідністю.
Слова найщирішої вдячності за людяність і підтримку адресувала очільникам району – Андрію Линдюку й Анатолію Мельнику – та начальнику відділу культури РДА Ігорю Дерлюку голова громадської організації «Довіра» Наталія Шишолик: «Дякую за підтримку владі, дякую усім тим, хто поруч із нами, хто вірив і вірить у нас! Вклоняємося своїм батькам, безмежно вдячні постійним незмінним волонтерам, які завжди за кулісами, але без їхньої допомоги ніяк. Дякуємо кожному з вас за небайдужість!». 
Чекало на учасників свята смачне частування за ошатно накритим представницями ГО «Стильні панночки» столом, теплі розмови про радість життя і відкриті таланти. 
Юлія Музика.
Фото автора.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua