червня

16

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Започатковуємо у нашій газеті рубрику "Новинки  книгозбірні", яка знайомитиме як із новими надходженнями до бібліотек, так і з виданнями, що мають найбільший попит у читачів.
Цього разу бібліограф Маневицької районної центральної бібліотеки Світлана Бусел знайомить із новинками українських авторів.
Світлана Талан 
«Замкнене коло».
Ще дитиною Мирослава втратила дім і бабусю – єдину рідну людину – та опинилася в дитячому будинку. Біда й людська жорстокість - усе звалилося зненацька на дівчину, яку не навчили боронитися від зла… І лише пам'ять про бабусину любов давала сили жити. Мирослава виросла, стала дружиною й матір’ю, і заприсяглася – її родина ніколи не зазнає горя та нестатків. Але не вміла відрізнити невдачі від справжньої біди… Усе йде не так, як мріялося Мирославі. І одного дня вона вирішує послухатися поради примарної бабусі – продати свої нещастя…
Марина та Сергій 
Дяченки «Самум»: 
роман, повість, оповідання.
Роман "Одержима". Вона – сучасна відьма-авантюристка, ворожить і знімає порчу та вроки, проте вірить тільки в гроші. Він – демон, що вселився в неї.
Вона – одержима. Він – жорстокий хазяїн.
Двоє ненавидять одне одного і пов’язані спільною місією. Варто хоч раз помилитися, спізнитися, схибити – і відьма, і демон опиняться в пеклі. Однак у такій важкій справі помилка – це тільки справа часу…
До нової книжки Марини та Сергія Дяченків, крім роману «Одержима», увійшли нові повісті та оповідання: «Електрик», «Самум», «Хрущ».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua