червня

16

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Голова Маневицької громадської організації «Довіра» Наталія Шишолік невтомно доводить, що інвалідність – це не вирок, не обмеження. Організація та участь у спортивних змаганнях, конкурсах, фізкультурно-оздоровчих, мистецьких заходах і екскурсіях - ще не весь перелік її добрих починань та прикладів громадської активності. Своїх «довірівців» вона стимулює вести активний спосіб життя, підтримувати один одного і насолоджуватися життям. Їй не байдужі чужі проблеми, а особливо людей з інвалідністю.
Цього разу Наталія організувала екскурсію в Шацький Національний природний парк, Петропа́влівський чолові́чий монасти́р у селі Світязь і, звичайно, на Шацькі озера, де усі змогли насолодитись їх  красою і чудово відпочити. 
Емоції були дуже різними. Краса природи заворожувала і надихала, але найсильніші емоції викликали самі «довірівці». Не знаю, хто придумав термін «люди з обмеженими фізичними можливостями», але це точно не про маневицьких «довірівців». Для них не існує обмежень, вони справляються у будь-яких ситуаціях, вони сильніші і добріші за інших. Згуртовані і близькі одне одному. Завжди готові прийти на допомогу. Радіють хвилинам спілкування. Жартують і діляться наболілим. Недаремно голова їхньої організації завжди наголошує: "Ми такі, як всі, і мрії у нас такі ж!" І ці екскурсії, які Наталя неодноразово організовувала, доказ тому. Це продовження її щоденного гасла «Один світ – одна мрія».
Наталія Шевчук. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua