червня

16

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Валентина Смічик із Черевахи – наша незмінна читачка, енергійна й позитивна маленька жіночка (її ріст лише трохи більше сто двадцяти сантиметрів) з великим щирим і сонячним серцем. 
Нещодавно багаторічного працівника лісової галузі, відданого справі лісівника Володимира Фроловича Смічика, із 80-річчям щиро вітали від імені начальника ВОУЛМГ Олександра Кватирка та колективу лісівників  голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк та спеціаліст з охорони праці Анатолій Родюк. До вітань також долучились голова профспілки ДП «Городоцьке ЛГ» Олена Некришевич та лісничий Борового лісництва Олександр Онищук, які вручили Почесну грамоту від директора лісгоспу та профкому.
«Як те життя швидко пройшло…» - промовляє при зустрічі 95-річний житель с. Градиськ Федір Павлович Островик. Нині він проживає в Маневичах у доньки Надії, адже здоров’я, зрозуміло, не те, бо ж роки… Щоправда, дідусь на ті слова відказує: «Що ті роки, душа ж молода…»
радо зауважила одна із переможниць 
цьогорічного розіграшу призів 
«Нової доби» Людмила Деркач із Довжиці, 
отримуючи у редакції вигране 
пластмасове відро.

Олена Матрунчик із с. Нічогівка – завідуюча Красновільською сільською бібліотекою з десятирічним стажем. А от у вільний від роботи час вона може повністю віддатись своєму хобі – швейній справі.

Щедро благословив Господь літами найстарішу жительку нашого району – 102-річну Катерину  Коць зі Старого Чорторийська. Вже п’ятеро її праправнуків радіють цьому світу, а бабуся ще може з кийочком й до  лісу податися. 
Майстер-аматор із креативністю облаштував власне обійстя 
У затишній  садибі маневичан Миколи та Надії Калюхів немає практично  жодної стандартної речі – все витворене уявою і вмілими руками господаря. 

 Майстер на всі руки, 32-річний житель Галузії Олег Адамлюк, не нарікає на важке сьогодення, адже впевнено стоїть на ногах.

Півстоліття тому Ганна Смалюк потрапила у невеличке мальовниче село Маневиччини, і вірою та правдою до виходу на пенсію піклувалась про здоров’я його мешканців.
Із Чорнижа до Великої  Осниці пролягла професійна стежина доньки колгоспників Омеляна і Теклі Бояновських - Рози. Першовересень 1979 року вона зустріла піонервожатою у Великоосницькій  СШ, закінчивши Луцьке педучилище. Свої знання та вміння передавала  дітям. Директор школи М.В. Славінський побачив у Розі Омелянівні умілого і талановитого педагога. І не помилився.
Ті, що протягом року вітають зі святами та дарують позитивні емоції людям різних професій, й самі днями прийматимуть вітання із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Серед них і жителька Великої Яблуньки Ніна Данилівна Гладун, культпрацівник із понад сорокарічним стажем. Вона і вмілий організатор, і чудовий вокальний виконавець, й не менш талановитий майстер народного промислу.
Народні й естрадні, сучасні й класичні пісні однаково неперевершено звучать у виконанні талановитого і харизматичного директора Колківського Будинку культури Романа Романюка.  Кожен, хто хоча б раз почув, як співає цей обдарований вокаліст, впізнає його чарівний тембр голосу серед сотень інших.
Закінчивши у свій час Луцьке СПТУ № 12 за спеціальністю «муляр-штукатур-плиточник», Віктор Мельник,  напевне, й не думав, що стане затребуваним спеціалістом не лише у рідному селі, а й у сусідніх населених пунктах, позаяк нині чудово розуміється на мурах.
Активним довголіттям благословила доля поважне подружжя Миколи та Віри Масюків з Маневич. А щедрим дарунком нинішньої золотої осені стала для них святкова подія – ювілейні дев'яності іменини Віри Яківни. 
Вже п'ятдесят другий рік вчителює у Великій Ведмежці Микола Тимощук. З них чотирнадцять років був заступником директора з навчально-виховної роботи  і дев'ятнадцять – директором. 

Галина Пилипчук одночасно і досвідчений педагог, і талановитий артист, і мудрий психолог, і вмілий майстер декоративно-ужиткового мистецтва, і завзятий природолюб. Та працює вона тридцять років  на одній посаді – вихователем в закладі  дошкільної освіти  (ясла-садок) «Колобок» Прилісненської сільської ради. 

                                                  Ця коронована осінь, задивлена ввись…

                                                  Ця позолота років, і думок, і приречень,

                                                  Тиша вагоміша… Просто співай і дивись,

                                                  Слухай життя, як основу для рим і речень…

                                                                                              Світлана Костюк.

Останні десять років  я залишаю на літо свою квартиру в  м. Вараш і їду на хутір Лоше.

Тут невеличку хатину мені у спадок залишив мій рідний дядько Дмитро. Гарна природа, чисте повітря, пташиний спів, шепіт столітніх дубів дають мені снагу до життя, душею відпочиваю  від  міських  клопітних буднів. А ще -  радію спілкуванню із хорошими людьми, які тут проживають.

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua