травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

28 березня відбулась 29-а сесія Маневицької районної ради сьомого скликання.
Перед її початком очільник представницької влади району Анатолій Мельник та голова райдержадміністрації Андрій Линдюк вручили кубки та дипломи за зайняті у загальнокомандному заліку призові місця в районній спартакіаді серед сільських та селищних рад Цмінівському сільському голові Наталії Оксенюк (на знімку), Старочорторийському – Миколі Шулипі, Куклинському – Наталії Бортнік. Команди цих сільських рад посіли відповідно 1-3 місця. Четверте та п’яте місце у Копиллівської та Красновільської сільських рад, які отримують заохочувальні премії в розмірі 5 тис. грн. Призери ж - відповідно 20, 15, 10 тис. грн.
Депутати підтримали усі запити, що були озвучені на сесійному засіданні того дня. Серед них запит Людмили Веремчук (фракція «Батьківщина»), що стосувався осучаснення пенсій державних службовців, які вийшли на заслужений відпочинок 10 і більше років тому, Сергія Зімича (фракція «Солідарність») – відновлення роботи стоматологічного кабінету на базі Цмінівської АЗПСМ. За поданням запиту Миколи Давидюка (фракція ВО «Свобода») було ухвалено рішення про використання революційного червоно-чорного прапора ОУН поряд з державним прапором України на території Маневицького району.
Депутати заслухали звіти голови районної ради Анатолія Мельника про свою діяльність за 2017 рік та голови райдержадміністрації Андрія Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2017 рік. Питання, на які відповів очільник виконавчої влади району, стосувались динаміки створення робочих місць (Петро Зінчук, фракція Аграрна партія України), інвестиційної складової, освіти району, створення ОТГ (Людмила Веремчук, фракція «Батьківщина»). Очільники району подякували депутатам за злагоджену роботу, конструктивну співпрацю.
Про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури у 2017 році доповідала перший заступник керівника місцевої прокуратури Марта Дуднік. Вона звернула увагу присутніх на збільшення випадків шахрайства за допомогою інтернет-сайтів, особливо ОLX. Також було повідомлено, що підприємство «Волиньприродресурс» не має дозволу на проведення геологорозвідувальних робіт, а лише на промислове добування корисних копалин на розроблених родовищах, зокрема бурштину, яких на території району немає. Отож про усі випадки незаконної геологорозвідки підприємством слід повідомляти прокуратуру.
Були внесені доповнення до Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки, Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2017-2020 роках на її реалізацію, прийнято рішення про вихід райради зі складу співзасновників КП «Телерадіокомпанія «Бурштиновий шлях» Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області, реорганізацію комунального закладу «Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення в комунальне підприємство «Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги». 
При затвердженні Програми економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2018 рік депутати активно включились в її обговорення. Зауваження та пропозиції були висловлені Петром Зінчуком, Романом Ващуком (фракція Аграрна Партія України), Аліною Базарновою (фракція «Самопоміч»), Людмилою Веремчук, Віталієм Петруком (фракція «Батьківщина»), Миколою Давидюком, Василем Перкевичем (фракція ВО «Свобода») та іншими.
На сесійному засіданні було розглянуто і ряд інших питань.
Олена БИЧКОВА.
Фото автора.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua