травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

19-а позачергова сесія районної ради, що відбулась 23 березня, тривала більше семи годин, адже серед питань, що виносились на розгляд депутатів, були розподіл вільних залишків коштів районного бюджету, звіти очільників району, розгляд результатів діяльності у минулому році Маневицької місцевої прокуратури, стан оперативно-службової діяльності Маневицького райвідділу поліції та інші.

 

Депутати взяли до відома звіти голови районної ради Андрія Мельника про свою діяльність за 2016 рік, голови РДА Андрія Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2016 рік (матеріали звітів друкувались у районній газеті "Нова доба"). Очільники району відповіли на питання депутатів Петра Зінчука, Романа Ващука (фракція "Аграрна партія України), Людмили Веремчук (фракція ВО "Батьківщина"), Якова Смоковича (фракція "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"), Миколи Давидюка  (фракція ВО "Свобода"), Михайла Киричика, Аліни Базарнової (фракція "Самопоміч"), які стосувались життєдіяльності  району.

Питання цільового використання виділених ділянок (кожна площею 2 га)  поблизу хутора Лоше Петро Зінчук переадресував першому заступнику керівника  Маневицької місцевої прокуратури Марті Дуднік, яка доповідала про результати діяльності прокуратури. Як повідомила Марта Максимівна, у функцію прокуратури нині не входить здійснення перевірок,  лише при наявності інформації, після внесення відомостей до ЄРДР здійснюється досудове розслідування. Відповідно до Земельного кодексу, власники повинні використовувати земельні ділянки лише за цільовим призначенням. Щодо штрафів за незаконний видобуток бурштину, то в минулому році ця сума оріє­нтовно становила 140 тис. грн.

На основних проблемних питаннях зупинився начальник Маневицького ВП ГУНП України у Волинській області Анатолій Близнюк. Крім незаконного видобутку бурштину, були названі крадіжки з помешкань громадян, розшук безвісти зниклих, крадіжки автотранспортних засобів. Депутати мали змогу отримати відповіді на питання, що стосувались продажу алкоголю та цигарок неповнолітнім, продажу самогону, появи у  соціальних мережах небезпечнх груп "Синій кит", останніх  кримінальних подій в районі.

Затвердивши звіт начальника управління фінансів РДА Василя Синюка по виконанню районного бюджету за 2016 рік, депутати чимало часу  присвятили розгляду питання внесення змін до рішення районної ради від 29.12. 2016 р. №16/4 "Про районний бюджет на 2017 рік". Як повідомила член  бюджетної комісії Людмила Веремчук, надійшло звернень на суму близько 30 млн. грн. Обсяг же вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету 9,8 млн. грн. (із залишками медичної та освітньої субвенцій), тож виробити оптимальні рішення було нелегко. Це і підтвердили емо­ційність, розмови на високих тонах під час розгляду питання на сесії. Наголошувалось на важливості фінансового забезпечення медиків району, медичного обслуговування учасників АТО. Слово також мали головний лікар РЦ ПМСД Людмила Сидорук, представник присутніх на сесії працівників Колківської РЛ, Колківський селищний голова Олександр Палінкевич. Йшлося  про підтримку сіль­ських ФАПів, лікарських амбулаторій сільськими та селищними радами, окремі з яких вже озвучили суми наданої фінансової допомоги, інші  розглядатимуть питання на сесіях, що відбудуться незабаром. Загалом на галузь охорони здоров'я  спрямовується 1853398 грн., в т.ч. Маневицькій ЦРЛ - 766255 грн., РЦ ПМСД - 366833 грн.

На сесійному засіданні були оголошені результати трудового суперництва серед селищних і сільських  рад району за 2016 рік, що відзначалися у трьох групах. Переможцями стали: у І групі -  Колківська селищна рада (селищний голова Олександр Палінкевич), у ІІ групі - Куклинська сільська рада (Наталія Бортник), у ІІІ групі - Копиллівська сільська рада (Костянтин Давидюк).

Депутати внесли зміни до ряду районних Програм, за ініціативи Людмили Веремчук прийняли звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, народного депутата України Ірини Констанкевич, Волинської обласної ради про недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення,

визначили терміни проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями.

    Із рішеннями районної ради, поіменним голосуванням депутатів Маневицької  районної ради по питаннях, винесених на сесію, можна озна­йомитись на офіційному сайті ра­йон­­ної ради  www. man­rayrada.gov.ua.

Олена БИЧКОВА.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua