травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Величезними квітами радує трав’янистий садовий гібіскус не лише господиню обійстя маневичанку Людмилу Котлицьку (на знімку), а й усіх перехожих. А от справжньою окрасою городу є триметрові соняшники-велетні. На одному з них нарахували 66 квіток.
- Насіння гібіскуса мені привезли із Запоріжжя, - розповідає Людмила Котлицька. – І ось вже три роки ця рослина росте в квітнику. Насіння висадила відразу ж в грунт у трьох місцях, та сходи з’явились лише в одному.
Нині трирічний кущ виріс до 1,5 м (хоч вважається трав’янистою рослиною) та радує величезними, до 20 см в діаметрі, рожевими квітами ціле літо.
- На зиму я його повністю обрізаю і вкриваю, аби не змерз, – ділиться секретами догляду Людмила. – Підживлюю два рази на літо, полив звичайний. На жаль, минулоріч не вдалось зібрати насіння – була мокра осінь, то сподіваюсь зробити це цього року, адже є багато охочих виростити і у себе цю неповторну тропічну рослину.
А от окрасою городу цієї садиби по праву можуть вважатися соняшники-велетні. Нині вони насіваються самі по собі і радують багаточисленними квітами-кошиками. На одному із триметрових красенів нарахували 66 жовтогарячих голівок.
- Деякі з них я вже використала для букетів. Квіткові композиції із соняшників дуже гарні, - говорить Людмила. – А от  на ще одному гігантові висотою вже більше 3-х метрів розцвіла лише одна квітка, отож ще він росте.
Рідні, друзі та знайомі влаштовують численні фотосесії біля дивовижних квітучих рослин. В захваті від можливості сфотографуватись був і син племінниці господині Артемко Кушко (на знімку). Для нього цей соняшник як справжнє дерево.
Олена БИЧКОВА.
Фото Оксани Кушко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua