травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Передплатіть «Нову добу» на рік – і станьте переможцем  розіграшу призів
Ось і закінчується жовтень, а з ним і сільськогосподарські турботи. А для нас, газетярів, ця пора ототожнюється із передплатною кампанією. Скажемо відверто: тривожно, бо розуміємо, що у цей нелегкий час у людей кожна гривня на рахунку. І для когось передплатити районку – це обмежити себе у чомусь. Хоч обставини і змушують нас підняти передплатну ціну – на одну гривню за місяць, та ми сподіваємось, ви зрозумієте нас, адже, найперше, значно зросла вартість паперу. Якщо у 2017 одна тонна газетного паперу (а він лише імпортний) вартувала 17 тис. грн, то у 2018 році – 29 тис. грн. Збільшились й інші видатки. Підняла вартість послуг «Укрпошта». Видавнича (редакційна) вартість газети на 1 міс. становить 14 грн 50 коп., а з послугами пошти за доставку (без оформлення передплати) – 18 грн 70 коп. Відповідно, на 3 міс. передплатна ціна на «Нову добу» становить 56 грн 10 коп., на 6 міс. – 112 грн 20 коп., на рік – 224 грн 40 коп. Вартість оформлення передплати: на 1 міс. - 2,90 грн, 3 міс. – 6,70 грн, на півроку - 8,15 грн, рік – 12,50 грн.
Розуміємо, що передплата районки – це вияв вашої довіри та поваги до видання, пошанування нашої праці, що вища ціна вимагає якіснішого товару. Тож працюємо над тим, аби газетні матеріали були різноплановішими, цікавішими, актуальнішими, а газета час від часу виходила на 12-ти сторінках.
Ми вдячні всім, хто попри всі випробування залишається із улюбленим виданням. Зворушливо до сліз було чути від нашої постійної читачки із Ситниці: «Розрахувалась листоноша, як же я буду? Без пенсії в селі тиждень прожити можна, а без районки як?». На щастя, в селі працює поштарка, а ось проблема із доставкою періодики в районі не зникла. Тож не лише від колективу редакції та його праці залежить майбутнє газети, коло читачів, а й від якості роботи «Укрпошти», з якою у нас завжди були хороші партнерські стосунки. Будемо сподіватись, що ці труднощі тимчасові, і вони не завадять шанувальникам районного часопису залишатись із улюбленим виданням. 
Звертаємось до вас, шановні читачі, до тих, хто ще долучиться до читацької родини: «Нам потрібна ваша підтримка, ваша довіра. Ми працюємо для вас. Періодичних видань нині чимало, та районка – найближча до людей, з неї ви дізнаєтесь усі новини  громадсько-політичного, культурно-мистецького, спортивного життя краю».
Аби передплатити «Нову добу», зверніться до листоноші або у поштове відділення. А на тих, хто передплатив районку на весь 2019 рік, чекає розіграш призів. До 1 січня надсилайте чи приносьте до редакції квитанції річної передплати.
Будьте з «Новою добою», творіть її разом із нами!
Редакція газети «Нова доба».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua