травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Стихійна торгівля вже давно стала частиною будь-якого навіть невеличкого містечка, а нелегальні ринки розміщуються у найбільш прохідних місцях. Це стосується і Маневич, зокрема території автостанції, де також постійно здійснюється стихійна торгівля продуктами харчування.

 

Звичайно, зручно отак вийти зранку на невеличкий ринок і швидко купити всі необхідні продукти. Однак люди не надають значення  тому, що є певні стандарти та норми торгівлі продуктовими товарами. Купуючи харчі, які зберігаються не належним чином, можна зіпсувати власне здоров'я. 

Поставивши кілька питань особам, які торгують на цьому ринку, з'ясувала, що люди хочуть, щоб усе стало законно, адже і покупці є, і місце доволі прохідне, але чомусь  розширити цю територію і зробити тут легальний ринок ніхто ще не спромігся.

"Я кожного ранку привожу до Маневич свіже молоко, сметану та сир. Те, що це незаконний  продаж розумію, але по-іншому грошей я не можу заробити", - говорить пані Олена, яка торгує молочкою.

"Так, до нас приходять працівники поліції і говорять про порушення правил торгівлі, але опісля у цивільному одязі купують у нас продукти. Цей ринок нікому не робить зла, адже усі один одного знають у селищі і за якість продавці відповідають совістю", - говорить продавчиня Яна.

А що про це думають самі жителі Маневич? Провівши опитування,  я дізналась, що вони одноголосно погоджуються з тим, що продуктовий ринок біля автостанції у Маневичах потрібен, адже і місце хороше, і продукти часто купуються саме там. Тому виходить, що думка людей не співпадає з діями  місцевої  влади.

Звичайно, у цій справі є як плюси, так і мінуси. Позитив у тому, що важко знайти краще місце для розташування щоденного продуктового ринку, до того ж,  як тільки маневичани чи гості  селища приїжджають до райцентру автобусами, відразу можуть купити усе необхідне до столу. Негативна сторона проявляється у наступному: постій­ний рух автотранспорту забруднює усі овочі та фрукти, а молочна продукція зберігається  з порушенням температурного режиму. Та й гарантувати якість товарів продавці можуть лише "чесним словом".

Звісно, що кожен має право обирати самостійно, що і де купувати, та як харчуватись, але ніколи не варто забувати про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких.

Діана РОГАЧОВА.

студентка ІV курсу факультету філології та журналістики СНУ

                                                                                                                                                                                       ім. Лесі Українки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua